• +371 20 601 749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atkritumu apsaimniekošanas

Atkritumu apsaimniekošana (savākšana un izvešana)

Atkritumu apsaimniekošana ir būtiska sistēma, kas nodrošina atkritumu efektīvu savākšanu un pareizu pārvadāšanu, lai aizsargātu vidi un cilvēku veselību. Šī procesa galvenais mērķis ir minimizēt atkritumu ietekmi uz apkārtējo vidi un veicināt atkritumu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi.

Apsaimniekošanas sistēma sākas ar atkritumu savākšanu no mājsaimniecībām, uzņēmumiem un sabiedriskajiem vietām. Parasti tiek izmantoti atkritumu konteineri vai maisi, kas ir piemēroti atbilstoši atkritumu veidam. Šie konteineri tiek regulāri iztukšoti, lai novērstu atkritumu uzkrāšanos un neparedzētas sekas.

Pēc savākšanas atkritumi tiek pārvadāti uz atkritumu pārstrādes centriem vai atkritumu poligonu. Pārvadāšanai tiek izmantoti specializēti transportlīdzekļi, kas atbilst drošības un vides standartiem. Pārvadāšanas process tiek rūpīgi koordinēts, lai minimizētu atkritumu noplūdi vai izkliedi ceļa laikā.

Apsaimniekošanas sistēma ietver arī atkritumu apstrādi un pārstrādi. Daži atkritumi tiek nodoti atkritumu pārstrādes iekārtām, kur tie tiek šķiroti, lai atdalītu atkārtoti izmantojamās vielas. Piemēram, papīrs, stikls, metāli un plastmasa tiek šķiroti, lai tos varētu atkārtoti pārstrādāt un izmantot jaunām produktu ražošanai.

Turklāt, bīstamie atkritumi, piemēram, ķīmiskas vielas vai toksiski materiāli, tiek rūpīgi apstrādāti, lai novērstu to ietekmi uz vidi un cilvēku veselību. Šie atkritumi tiek atdalīti no pārējiem un uzglabāti drošā veidā vai pārstrādāti saskaņā ar noteiktām drošības procedūrām un likumdošanu.

Konteinera piegāde

EUR bez PVN (8 m3)

Baldone

320,-

Ķekava

290,-

Iecava

330,-

Daugmale

290,-

Vecumnieki

350,-

Bauska

450,-

Konteinera piegāde

EUR bez PVN (14 m3)

Baldone

550,-

Ķekava

500,-

Iecava

600,-

Daugmale

500,-

Vecumnieki

550,-

Bauska

700,-

  • Būrvgružu savākšana un izvešana lielgabarītu konteineros
  • Konteineru noma
  • Būvgružu un atkritumu izvešana
  • Kravas transpotrs (pašizgāzējs) atkritumu izvešanai

Instagram publikācijas