• +371 20 601 749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ķēžu ekskavators -
DOOSAN

Tikai dažas mašīnas atbilst Doosan DX300LC savā izmēra klasē. Tam ir jauda, lai risinātu lielākus projektus, taču tas ir izstrādāts tā, lai degvielas un uzturēšanas izmaksas būtu zemas.

Tā augstspiediena Common Rail degvielas iesmidzināšanas dzinēju komandas ar elektronisko jaudas optimizēšanas sistēmu (EPOS) nodrošina optimālu jaudu un degvielas efektivitāti. Lai ietaupītu degvielu, automātiskā izslēgšanās palīdz īpašniekiem ietaupīt degvielu nedarba apstākļos.

DX300LC ir izstrādāts ilgstošam mūžam ar izturīgu rāmi un pastiprinātu virsbūvi, un tas ir radīts uzticamībai. Izlices un sviras bukses un īpaši cietie nodiluma diski ir paredzēti pagarinātiem apkopes intervāliem un vienmērīgai veiktspējai. Pastāvīgi noslēgtās un ieeļļotās kāpurķēžu saites palielina darbības laiku un samazina ekspluatācijas izmaksas.

Vēl vairāk samaziniet darbības izmaksas, viegli piekļūstot galvenajiem kontrolpunktiem, dzesēšanas sistēmai un citiem galvenajiem komponentiem. Paļaujieties uz izcilu filtra dizainu, efektīvu gaisa attīrītāju un centralizētiem smērēšanas punktiem.

demontāža
Modelis

Modelis

Doosan DX300LC

Cena

Cena

Svars

Svars

25 t

Kausa lielums

Kausa lielums

5 m³

Instagram publikācijas